• *ikona*
  • *ikona*

Flor de Mina jest hurtownią półfabrykatów i biżuterii istniejącą na Polskim rynku już od 1979 roku. W bieżącej ofercie posiadamy szeroki wybór kamieni szlachetnych i półszlachetnych, korala, pereł, elementów ceramicznych i posrebrzanych, szklanych i kryształowych typu swarowski, jak również elementów modułowych typu charms i pandora oraz duży wybór elementów wykończeniowych jak zapięcia,przywieszki,bigle itp. U nas znajdziesz wszystko co potrzebne do tworzenia biżuterii,zarówno w skali produkcyjnej jak i na bieżące potrzeby.

Dzięki długotrwałym kontaktom handlowym i doświadczeniu na rynku surowców jubilerskich potrafimy zapewnić korzystne ceny półproduktów i gwarancję wysokiej jakości. Oferowane przez nas półwyroby są sprzedawane w postaci niewykończonych sznurów, pakietów ilościowych lub na wagę.

W naszych siedzibach w Warszawie i Gdańsku prowadzimy sprzedaż hurtową i półhurtową.Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne i mailowe na wysyłkę produktów za pobraniem lub przedpłacanych przelewem (tylko filia Warszawa,tel.: +48-22-779-21-99).

Zapraszamy do nawiązania współpracy i zapoznania się z naszą ofertą w hurtowniach, na targach branżowych lub za pośrednictwem cenników ofertowych wysyłanych mailem. Przykładowe oferowane przez nas produkty można też obejrzeć w sklepie internetowym tekstura.eu