• *ikona*
  • *ikona*

Flor de Mina jest hurtownią półfabrykatów jubilerskich i biżuterii istniejącą na Polskim rynku już od 1979 roku. W bieżącej ofercie posiadamy szeroki wybór kamieni szlachetnych i ozdobnych, korala, pereł, muszli, elementów stalowych, srebrnych i posrebrzanych, szklanych i kryształowych typu swarowski czy preciosa, jak również elementów modułowych typu charms i pandora oraz duży wybór elementów wykończeniowych jak łańcuszki, zapięcia, przywieszki, przekładki, bigle, rzemienie, nici, sznurki, oraz wiele innych. U nas znajdziesz wszystko co potrzebne do tworzenia biżuterii, zarówno w skali produkcyjnej jak i na bieżące potrzeby.

Dzięki długotrwałym kontaktom handlowym i doświadczeniu na rynku jubilerskim potrafimy zapewnić korzystne ceny półproduktów oraz gotowej biżuterii jak również gwarancję wysokiej jakości.

W naszych siedzibach w Warszawie i w Gdańsku prowadzimy sprzedaż hurtową i półhurtową, realizujemy również zamówienia indywidualne. Przyjmujemy również tradycyjne zamówienia telefoniczne i mailowe na wysyłkę produktów za pobraniem lub przedpłacanych przelewem (tylko filia Warszawa,tel.: +48-22-779-21-99).

Zapraszamy do nawiązania współpracy i zapoznania się z ofertą w naszych hurtowniach, na targach branżowych lub za pośrednicwtem zapytań mailowych, telefonicznych oraz przez Whatsapp, FB, Instagram - szczegóły w zakładce "Kontakt". Część oferowanych przez nas produktów można też obejrzeć i zamówić w sklepie internetowym kamyczki.com.pl